I love Fall Tag/Es mīlu rudeni!

by - Tuesday, October 16, 2012

Jau kādu laiku pa interneta vidi klaiņo Tag raksts, kas saucas "Es mīlu rudeni!"... Mani ietagoja un tāpēc arī tajā piedalīšos es.
Izejot šodien no mājām, mani piemeklēja rudens depresijas vilnis, izdomāju ka uzrakstīšu kāpēc man nepatīk rudens.. Ja, man ne visai patīk rudens. Nepatīk drēgns laiks, nepatīk lietus, vējš, nepatīk krītošās lapiņas, jo man vienkārši ir žēl ka daba atkal mirst un drīzumā viss būs pelēks :(. Nepatīk arī tas, ka pēc aukstās vasaras pie mums atnāk vēl aukstākās dienas. Lai izietu no mājām jāvelk zābaki, siltā jaka un var sākt līt negaidīti..
Nu tad sāksim ar to, kas man patīk :)))


I was reading "I love Fall" Tag for a long time now. Everyone likes autumn.. And I was tagged to do this.
Today, when I went out for a walk, I was thinking how much I don't like fall season.. Well, I don't really like autumn.. I hate the weather changes, hate rainy weather, cold winds, shedding trees ('cause I just feel the weather kind of dieing..) and after a couple of weeks all will become greyish and this I will see for about next 6 month.. Just to go for a walk, I need to wear jacket and boots.. It can start raining at any time..
But now let's talk about what I like in fall!

1. Mīļākais rudens produkts lūpām?/Favorite Fall lip product?

Tā kā lūpas no mītrā gaisa man paliek sausi, man patīk lūpu balzāmi. Mīļākais ir The Body Shop Born Lippy Lip Balm./ As my lips are dry in fall season because of the humidity, I like lip balms. My favorite is The Body Shop Born Lippy Lip Balm.


2. Mīļākā rudens nagu laka?/Favorite Fall Nail Polish?

Man patīk tumši sarkanās krāsas rudens sezonas laikā. Tāpēc mans favorīts ir China Glaze Ruby Pumps./I like dip red colors during the fall season. My favorite is China Glaze Ruby Pumps. 


3. Mīļākais rudens dzēriens?/Favorite Fall Drink?

Noteikti tēja,zaļā tēja ar citronu/ Definitely green tea with a slice of lemon.

4. Mīļākā rudens svece?/Favorite Fall Candle?

Man ļoti patīk Air Wick Soft Cashmere & Vanilla Snow aromātiskā svece, smaržo ļoti labi, pie kam esmu vaniļas smaržas fans..:)/I really like vanilla scent, that's why I love Air Wick Soft Cashmere & Vanilla Snow candle.
foto ņemts no
Starp citu, Drogās ir pieejamas sveces ar jaunām smaržām - vienā ar vīģēm, otrā ar meža smaržu. Atlaide ir līdz 28.10.2012. Dārgākā svece maksā LVL3.49. Ar vīģēm patika, bet pirkšu kā vienmēr ar vaniļas smaržu.

5. Mīļākā rudens šalle vai aksesuārs?/Favorite Fall Scarf or accessory?

Manā mīļākā šalle ir no Lindex, nopirku iepriekšējā gadā rudenī, kaut vilku to arī ziemas laikā../My favorite is from Lindex, bought it last year in fall season.

6. Mīļākā Helovīnu filma?/Favorite Halloween movie?

Tādas nav.. /There is no such movie..

7. Mīļākā Helovīna konfekte?/Favorite candy to eat on Halloween?

Es gandrīz konfektes neēdu, tā kā tādas nebūs :). /I'm not really candy person, so there is no such candy :).

8. Ko vilksi (ja iesi) uz Helovīnu?/What are you dressing up as for Halloween?

Tā kā nekāds tusiņš pagaidām nav ieplānots, nekādu kostimu nevilkšu, pasēdēsim ar vīru kopā, iedzersim vīnu../As there is no invitation for any Halloween party, I'm not going to wear costumes. We'll spend this evening with husband, maybe we'll drink some wine..

9. Kas labāk - ragana, rēgs vai zombijs Helovīnos?/ Who is better - witch, ghost or zomby in Halloween?

Noteikti tas nebūs rēgs. Domāju , ka labākā tomēr ir ragana. Vismaz ja izvēlēties no šim trim :)./Well, definitely not the ghost. Most probably it will be witch. At least she is better then others :).

10. Mīļākā lieta, kas patīk rudenī?/What is your Favorite thing about Fall?

Rudenī patīk rudens krāsas. It īpaši tagad, jo pēc nedēļas lapiņas jau nokritīs un nebūs vairs tik skaisti./ well, I do like the colors of fall. At this time especially, 'cause after a couple of weeks, it will be greyish and all the leaves will shed.


Tagoju visus, kas lasa šo rakstu, jo ir ļoti interesanti palasīt, kas kam patīk rudenī :))).

I tag all the people to do this tag, because it's too interesting to read what everyone love in fall season :))). 


You May Also Like

0 comments