Review:: Bioderma Sensibio Eye Contour Gel

by - Thursday, October 11, 2012

Turpinu rakstīt par Bioderma kosmētiskiem līdzekļiem. Šoreiz raksts ir par Bioderma Sensibio Eye Contour Gel - gelu jūtīgai ādai ap acīm. 
Sāku lietot šo gelu pēc tam, kad man bija beidzies Clinique All about Eyes krēms. Tā kā esmu cilvēks, kurš pavada daudz laika pie datora, man ir ļoti nogurušās acis dienas beigās. Krēms palīdz atjaunot ādu ap acīm. Vai tas samazina tūsku, es ne visai pamanīju, manam acīm nepatīk krēmi un kamēr āda ap acīm nepierod pie jauna krēma, tieši pretēji man var rasties problēmas.. Lietoju to gan no rīta, gan vakarā. Krēmam ir ļoti vieglā tekstūra, kas palīdz iesūkties tam ļoti ātri. 
Iepakojums ir sanitārs un to ir viegli lietot. Un šis gels, ka visi produkti šajā līnijā, ir bez smaržas.
Kopumā labs produkts, bet nav "wow" sajūtas pēc tā lietošanas, līdz ar nezinu, vai pirkšu to vēlreiz..I'm continuing to write reviews about Bioderma skin care.. Today's post is about Bioderma Sensibio Eye Contour Gel. This must be used for sensitive intolerant skin to protect it, erase wrinkles.
Started to use it after I went out of my Clinique All about Eyes cream. As a person who likes to read much on laptop's screen, my eyes look tired in the end of the day. This cream helps to renew skin on the eye contour area. This supposed to help to reduce puffiness and moisture the skin. I'm using it in the mornings and in the evening before I go to bed.
Gel has light texture and because of this it's sinks to the skin really fast.
The packaging is really sanitary and it's easy to use. And as all of Bioderma Sensibio line products is fragrance free..
Overall, this cream is good product, but I don't think I will repurchase it.


Apjoms/Capacity :: 15ml.
Cena/ Price :: aptuveni/about LVL 10.00

You May Also Like

0 comments