Review:: ADOREBOX August 2012

by - Wednesday, August 08, 2012


Sveiks visiem!

ADOREBOX ir pirma skaistuma kaste Latvijā, vismaz par to saka pats AdoreBox un es neesmu redzējusi nevienu no šādiem servisiem, bet vienmēr vēlejos tādu izmeģināt. Tos var pasūtīt internetā no www.adorebox.lv un jaunu kastīti Jūs saņemsiet jau nākamāja mēnesī pirmajos datumos.
Vakardien arī es tiku pie vienas no tiem!

Hello EveryOne!
ADOREBOX is the first beauty box service in Latvia, well I haven't seen such boxes and AdoreBox says so, I believe them!And I've always wanted to try such services. This boxes can be delivered from the web page www.adorebox.lv and your box will be delivered in the beginning of the next month.
Yesterday I've got mine box!

Es redzēju dažus kastīšu apskatus, saturs nedaudz atšķirīgs! Mana kaste sastāvēja no pieciem produktiem.
Tātad, kas ir manā kastē:

I saw some of the boxes, the content is slightly different. My box consists of 5 products.
So, what's inside my box:

1. French Manicure set French Shimmer no Sally Hansen - labs komplekts franču manikīram, kurš sastāv no 2 nagu lakam un uzlīmēm priekš tā izveides. Vienīgais, kas ne visai patika, komplekta apraksts ir Itāļu, vācu, spāņu valodā, nav apraksta angļu valodā.

1. French Manicure set French Shimmer from Sally Hansen - great manicure set, which consists of 2 nail polishes and stickers for french manicure. The only thing I didn't like about it, the description of the set was in Italian, German and Spanish, there is no English version..

2. Calvin Klein Delicious Pout Flavoured 9ml lūpu spīdums - labs lūpu spīdums, neteiktu ka ir viegls. Mans ir 32429 Pastel gold, izskatas ka kustoša šokolāde. Kaut ir uzrakstits ka ir ar smaržu, es to pavisam nejūtu. Šos lūpu spīdumus Latvijā nevar nopirkt, žēl!
Neesmu meģinājusi to uz lūpam, bet iszkatas ka man ir pa tumšu.

2. Calvin Klein Delicious Pout Flavored 9ml lip gloss - great lip gloss, I don't think it has light coverage, as it is mentioned in the description, mine is in color Pastel gold, but it looks more like a melted chocolate. It's mentioned, that it is flavored, but I don't feel the smell of it at all. But, unfortunately, this one can not be bought in Latvia..
Haven't tried this on my lips yet, but looks too dark for me.

3. Perspi Guard antiperspirants - neesmu tdu redzējusi pārdošanā, arī labs līdzeklis lai izmeģinātu.

3. Perspi Guard antiperspirant - haven't seen this in shops, but it's great for testing!

4. Rich Pure Luxury Intense šampūns - mitrinošs šampūns, kuru vienmēr vēlējusies izmeģināt, bet nebija tādas izdevības. Iepakojums labs arī priekš ceļojumiem! Smaržo ļoti patīkami!

4. Rich Pure Luxury Intense Shampoo - moisturizing shampoo, which I so wanted to try out and I have a chance to to this now. The packaging is great for traveling and it smells amazing!

Un pedejais produkts ir..
And the last product is..
5. Royal Cosmetic Connections Bronzing Powder  - par šo ražotāju neko nezināju iepriekš.. Bet šo produktu izmeģinājusi uz rokas un ir ļoti patīkama sajūta! Vairāk izskatas ka vaigu sārtums ar spīdumiem.

5. Royal Cosmetic Connections Bronzing Powder - I didn't know nothing about this makeup producer. But I have tried it on my hand, the product is smooth and applies very good. Looks like a blusher with a bit of shimmer.

Vienīgais, ko gribētos piebilst, dabūju produktu aprakstu ar kļūdām. Kompaktpūdera aprakstā bija vēlreiz šampūna apraksts.. Nākāmreiz sūtītājam kārtīgāk tie ir jāpārbauda. Bet kam pirmajā reizē kļūdas negādas?

One thing I would mention, I received product description with some mistakes. There were 2 discription of shampoo, but none of the compact powder. Next time, box producers have to check description more carefully. But who doesn't make mistakes in their first time? 

Kopumā, kastīte ir ļoti laba, ir produkti, kurus nemaz nezināju un ir kas jāizmeģinā. Tagad ir jāizdomā, vai pasūtīt nākamo?!

Overall, the box service is good, there are some product I didn't know about and I have to try it out. Now, I must think if I want to order another one?!

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!You May Also Like

1 comments