Review:: Lip primers - MAC Prep+Prime & Make up for Ever Lip Line Perfector

by - Friday, September 07, 2012


Šodien rakņājos savā beauty čemodānā un atradu sen nelietotus produktus.. Bet man vienmēr tā, ir lietas ko lietoju, bet kad parādās kas jauns, lietoju jauno, protams ik pa laikam atgriežos pie visiem produktiem.

Today I've found in my beauty case almost forgotten make up products – lip primers. It is always with me and make up, I'm using one product 'till time when I'm buying something new.. Of course, I'm trying to use up all the products.


Šodienas raksts būs par diviem produktiem priekš lūpām – MAC Prep+Prime Lip and Make Up For Ever Lip Line Perfector. Cik man ir zināms, priekš MAC šis vairs nav jauns produkts, bet MUFE Lip Line perfector parādījies apmēram gadu atpakaļ.
Kā man parādījies MAC Pre+Prime? Sākumā man parādījusies MAC lūpu krāsa, bet MAC lūpu krāsām ir viena būtiskā problēma, tie sausina lūpas. Papētīju internetā, kas varētu šo problēmu novērst – bija rakstīs par šo produktu. Tā galvenā sastāvdaļa ir vasks, kas aizpilda krunciņas un vienlaicīgi baro lūpas. Produktam ir ļoti laba smarža, tas smaržo pēc šokolādes.
So, today's post is about two products – MAC Prep+Prime Lip and Make Up For Ever Lip Line Perfector. As far as I know for MAC it is not a new product, but MUFE released their product about a year ago.Otrs produkts ir MUFE lip line perfector, kas ir praktiski caurspīdīgs lūpu zīmulis, kuru var izmantot arī kā lūpu praimeri. Tam nav nekādas smaržas (kas ir ļoti labi priekš tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk smaržas lūpu produktos). Tas uztaisa barjeru, kas traucē lūpu krāsai “aiziet” no lūpu kontūra un palīdz tai palikt uz vietas.
Abi produkti ir piedāvāti vienā tonī un var būt izmantoti uz visām ādu toņiem. Abi produkti pilda vienus un tas pašu pienākumus – aizpilda krunciņas un palīdz lūpu krāsai turēties uz lūpām ilgāk.
Kopumā, man patīk abi produkti, bet es nezinu vai pirktu tos vēlreiz. Abi ir diezgan padārgi. Un pēdējā laikā es nelietoju tos katru dienu.

A little bit of history – firstly, I've bought matte lipstick from MAC, which made my lips so dry. So I've made some researches in the web, what can help me with this problem and solution was MAC Prep+Prime Lip. This product really moisturizes my lips and it helps with applying the lipstick, it applies so smooth. And I really love the scent of it, it smells like vanilla and chocolate to me.
The second product is MUFE lip line perfector, which is not exactly a lip primer it's a transparent lip liner, which can be used as lip primer. It is fragrance free. It create a protective barrier that keeps lipstick from bleeding and it stays in a place.
Both products are in one shade and can be used with any shade or skin tone. Both of the products do the same work - they fill in the gaps and cracks in your lips.

Overall, I really like both of the products. But I don't feel like I will repurchase any of this, 'cause both of them are at a pricy range. And I don't use them every day.

Paldies par veltīto laiku!
Thank you for your time!


You May Also Like

0 comments