Review:: Make Up For Ever Waterproof Sensitive Eye Cleanser

by - Friday, August 24, 2012

Man šodien ir ne visai laba diena.. Salauzu skapja durvis, uzzināju ka vairs nevar pasūtīt Adorebox nākamajām mēnesim :(((.
Ar slikto pietiek, rakstu labu atsauksmi par labu produktu..


Well, it's not the best day ever, broke the cabinet's door in the kitchen and I am not able to buy Adorebox for the next month 'cause it's already sold out..
Enough with bad for today, I'm writing good review about good product :)Tā, sāksim ar to, ka es nopirku daudz ūdens noturīgo produktu. Viss jau būtu kārtībā ar lielāko daļu no noņemšanas tiek galā mans Bioderma Sensibio Micellaire. Bet izrādījās, ūdens noturīgo tušu nekas nevar noņemt.. Aizgāju uz Poetica veikalu un nopirku Make Up For Ever ūdens noturīgas acu kosmētikas noņemšanas līdzekļi.

I've bought to much waterproof makeup in the beginning of summer.. I am using Bioderma Sensibio Micellaire for make up removal, but this one could not help with waterproof mascara removal. So I went to Make up for ever counter and bought Make Up For Ever Waterproof Sensitive Eye Cleanser.

Tekstūra šim produktam ir krēmīga, zilā krāsā. Un kas man vairāk patika – tas nesatur smaržvielas. Uzlieku uz vates diska, uzlieku uz acīm un pēc pāris sekundēm viss make ups ir uz vates diska nevis uz acīm. Nav nepieciešams berzēt acis, viss noņēmās ļoti ātri. Vienīgais ir ieteicams nomazgāt acis(seju) ar ūdeni pēc tā lietošanas. Man ir jūtīgās acis un man nav nekādu problēmu lietojot šo produktu.


This product has great cream texture. What I like most about this product – that it is fragrance free. I'm applying it to the cotton pad, applying it to the lid and after a couple of seconds all the make up is on the cotton pads. You don't have to rub your eyes, put the cotton pad on your eye and that's it. The only thing is after you use this miracle cleanser you will need to wash your eyes with the water (it's a suggestion from the girls who work in the counter). I have sensitive eyes and I haven't got any problems while using this cleanser.


Product/produkts 9/10;
Texture/tekstūra 10/10;
Packaging/iepakojums 10/10.

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!
You May Also Like

1 comments