Review:: L'Oreal Professionnel Mythic Oil

by - Friday, September 14, 2012

L'Oreal Professionnel Mythic Oil ir mans neplānots pirkums. Iegāju kopā ar māsīcu veikalā profesionāliem, ieraudzīju, izdomāju ka jāizmēģina :D. Pēdējā laikā pērku daudz dažādu produktu priekš matiem.L'Oreal Professionnel Mythic Oil is my unplanned purchase. Just went with my sis to the shop, saw it and bought it :D. I'm buying a lot of stuff for my hair lately.


Šī ir parastā eļļa matiem, kuru uzklāj uzreiz pēc matu mazgāšanas un kura mitrina matus. Sastāvā ir avokado un vīnogu eļļas. Mati kļūst mīkstāki, paklausīgi un spīdīgāki. Man ir problēma, ka matu galiņi ir nepaklausīgi un sausi (jo tie ir balināti), tāpēc tiem ir nepieciešamā papildus mitrināšana. Šī eļļa nepadara manus matus smagākus, mati nepaliek eļļaināki. Smaržo eļļa lieliski.


This is just an oil, which you need to use after you wash your hair and it supposed to moisture your hair. This oil is for all hair types with a blend of avocado and grape seed oil in it. It leaves hair instantly more supple, tamed and glossy.Well, my hair is my problem, because I'm colored blond.. My hair is dry.. And I just need to use oils to moisture it. After using this product my hair are as clean, it's not heavy for my hair and doesn't stay greasy at all.  This oil is translucent and it smells so amazing!

Iepakojumā ir 125 ml produkta, pudele ir no plastika ar nelielo sūknīti, kuru ļoti ērti izmantot. Es parasti spiedu uz sūknīša 2 reizes un ar to daudzumu pieteikt maniem matiem. Parasti izmantoju pēc matu mazgāšanas, kad mati jau nedaudz paši ir izžuvuši.

The product is in a 125ml plastic bottle with a pump to dispense, easy to use. I'm using 2 pumps for my hair ends. I tend to apply it to freshly washed hair after it has been allowed to air dry.


Cena/Price LVL 11.77 ar klienta karti, kuras man nav. Pilno cenu diemžēl nezinu.

Kādas eļļas priekš matiem izmantojāt Jūs?
What kind of oils for hair are you using?

Paldies par veltīto laiku!
Thank you for your time!You May Also Like

6 comments