Review:: Where to shop for professional make up in Baltics

by - Friday, October 05, 2012

Šoreiz dalīšos savā pieredzē par to kur Baltijas valstīs var iegādāties profesionālo kosmētiku. Tā jau ir noticis ka visi zīmoli pie mums nav pieejami.


This post is about where to shop for professional make up in Baltics. Since all brands are not available in Latvia, if I'm visiting neighbor countries. 


Sākšu ar pašmāju pieejamiem zīmoliem. Par pirmo daudzi ir lietas kursā - Make Up For Ever ir pieejams salonā Poeticā, Brīvības ielā 58, T/c Spice otrajā stāvā, un T/c Stockmann (bet Stokmannā cenas ir lielākās nekā citviet).

Make Up For Ever is available in Riga in Salon Poetica on Brīvības street 58, T/c Spice and T/c Stockmann. As far as I know, MUFE is also available in Lithuania, but I don't know the exact place to buy it.

Otrs make up zīmols, kas ir pieejams pie mums ir Make-Up Atelier (Paris), kosmētiku var iegādāties Kalpaka bulvārī 10, 3. stāvā. Es neesmu lietojusi šī zīmola kosmētiku, bet redzēju tikai pozitīvās atsauksmes.


Second brand which is available in Latvia is Make-Up Atelier (Paris). Make up can be purchased in their school,  Kalpaka bulvārī 10, 3rd floor. I haven't used this brand's cosmetic products, but I have read good reviews about it.

Igaunijā ir nopērkams MAC. Tas ir pieejams tikai Tallinā, tirdzniecības centrā Kaubamaja, kas atrodas Gonsiori iela 2. Tajā pat tirdzniecības centrā var iegādāties TheBalm kosmētiku un Konad nagu lakas un viss nepieciešamais priekš nagu dizaina.

In Estonia is available MAC, but only in Tallinn and it's a counter in a shopping center. It's available in Kaubamaja, located on Gonsiori 2 in Tallinn. There are also available TheBalm and Konad.

Un Lietuvā var iegādāties Inglot kosmētiku. Veikals ir T/c Ozas, Ozo gatvē 18. Iepriekšējā gadā Inglot tika atvests pie mums uz Baltic Beauty World, ceru ka šogad tie arī būs un es varēšu sev nopirkt acu ēnas un vaigu sārtumu.

In Lithuania is available Inglot cosmetics. It's available in shopping center Ozas, Ozo gatve 18. Inglot attended Baltic Beauty World Exhibition last year, but I haven't bought anything. So I hope to see their brand in this year's exhibition. Going to buy Inglot eyeshadow and blushes.

Un Illamasqua (ja kāds vēl nezin var iegādāties viņu interneta veikalā.

And Illamasqua (if someone doesn't know) you can buy online.


You May Also Like

8 comments