Review:: AdoreBox September 2012

by - Monday, October 08, 2012

Nu ko, otrā paka ir pie manis. AdoreBox ir saņemts. Šoreiz nebija spoileru no AdoreBox puses, pirmajā reizē kad mana kastīte tika saņemta, Facebook/Adorebox lapā jau varēja redzēt visus produktus. Tā kā kastīte ir pārsteigums. 
Pirmā kastīte bija diezgan laba(kuru saņemu augustā), otro kastīti es palaidu garam un biju bezgala laimīga ka to nesaņemu, jo redzēju citu meiteņu kastītes un saturs man vispār nepatika... Tagad ķersimies pie šis kastītes...

Ok, second package is arrived, got my AdoreBox. This month on Facebook/AdoreBox page there wasn't any spoilers on products, so this box was a complete surprise for me..
First box I've got in August was good, second box I forgot to order and I was so glad I forgot about it, 'cause the content of it I didn't like at all.. So now I've got third box..


Kas tajā šoreiz ir:
Let's talk about it..

Royal kosmētikas otu komplekts/ Royal cosmetic brush set
Esmu otu maniaks, mēģināts daudz, daudzi ražotāji.. Bet šis otas man ir galīgi garam.. Komplekta cena norādīta ir LVL 3.60. Bet tiešam, es par šo komplektiņu nesamaksātu pat 20 santīmus. Kvalitāte ir vienkārši briesmīgā. Vienīgais, ko no tā var lietot ir "sponge" tipa otu, to sabojāt vienkārši neviens nevar. Palasīju aprakstu no AdoreBox un ilgi domāju kura no tām ir lainera ota.. Un padoms kā tīrīt otas arī ir ļoti "labs" - mazgājiet to remdenā ūdeni un ļaujiet tām dabīgi izžūt" - ticiet man, ar parasto pat silto ūdeni nomazgāt nevar.

Just look at brush bristles, look awful
I am a brush maniac, I love brushes, I've tried lots and lots of different brushes. So, I don't think this set is set of brushes. This is a set of rubbish to me!!! The only thing what is not that bad is sponge.. And I am so shocked about the brush cleaning advice - it is said to wash brushes just in hot water. Really??? I don't know if this will help to clean brushes...

ESPRIT mitrinošā lūpu krāsa/ ESPRIT Moisturizing Color Lipstick #204 CRISPY PINK.
Papriecājos nedaudz par šo lūpu krāsu, tonis ir labs - korāli rozā krāsa, man tādi toņi patīk un piestāv. Sāku meklēt info par šo lūpu krāsu internetā, pēdējās atsauksmes ir 2010. gada beigās. Tā kā šis produkts ir "end of life". Cena norādīta ir LVL 6.80, Amazonā šis lūpu krāsas pārdodas par 1.99 mārciņām.


Well, I did like this lipstick shade, it is coral with pinky undertone, I like such type of lipsticks. But I've made some research in internet and have found reviews of this lipstick and it was 2 years old. I don't think this lipsticks still are in producing. And price is written LVL 6.80, but in Amazon you can buy it for1.99 pounds.

NIVEA Pure Diamond Creative acu ēnas/NIVEA Pure Diamond Creative Eyeshadows
Atkal man ir kļūme ar produktu aprakstu. Tas man ir angļu valodā.. Otrā kaste, otrā kļūme. Vai tik tiešam nevar pārbaudīt kas ir izdrukājams? Atsūtiet to man! "Proofreading" ir tas ar ko es nodarbojos iepriekšējā darba vietā. Palīdzētu par veltī, lai tikai saņemtu kvalitatīvo aprakstu!
Tagad man ir jautājums pašmāju bloggeriem vai vispār tiem, kas lasa šo rakstu: vai kāds ir redzējis Nivea dekoratīvo kosmētiku pie mums? Kosmētika pazuda no plauktiem pāris gadu atpakaļ.. Vai to vēl ražo?
Nekad nebiju Nivea fans, tā kā šis produkts ir atkal garam!!!


Second AdoreBox, second mistake in product information. Got it in English, not in Latvian.. Well, I have a question: no one check information before printing it out??? I can help with it!!! I did proofreading in my previous job. I can do it for free just to get normal information!!!
Another question I have: if someone have seen this eyeshadow for past two years? I don't think this eyeshadow are produced.. And I don't really like Nivea make up, so this product is not for me!!!

Goldwell Color Extra Rich Kondicionieris/ Goldwell Color Extra Rich Conditioner
Nu lūk nonācām līdz produktam kas man patika. Šis ir profesionāls matu kopšanas līdzeklis. Smaržo ļoti labi un to var paņemt līdzi braucienā.


This is the product I like. This smells amazing and this one is from professional line. As it is a travel sized product it is really good for travelers.

Un pēdējais produkts ir..
And the last product is..

OLAY Gentle atsvaidzinošais sejas tīrāmais līdzeklis/OLAY Gentle Cleansers Refreashing face wash
Pirms tām nekad neesmu lietojusi ši zīmola produktus. Būtu labi to pamēģināt. Ceru ka manai ādai tas patiks.

I never tried this brand's products and I would like to try it out. Hope my skin will like it too.
Es pirku šo kasti un nopirku es abonementu trim mēnešiem..Vispār, es domāju ka šis kastītes ir produktu miniatūru reklāma, bet daļa no atsūtīta vairs nav pārdošanā.. Iepakojums ir labs, bet vēlētos redzēt kastes saturā luksa produktu paraudziņus. Mana kastīte nav miskaste, kurā iemet vairs nevienam nevajadzīgus produktus! Es taču speciāli aizpildīju aptaujas mājās lapā!! Un pie kam es arī minēju produktus, kuru gribētu redzēt savā kastītē! Ceru, ka AdoreBox labosies, pretējā gadījuma vairs to nepasūtīšu!!!


Well, I paid money for this box and I have 3 month subscription (and I regret buying it already!!!). When I bought it I thought I will receive product's miniatures, not the products which are "end of life" already! I would like to have some luxurious product samples in it too. My box is not garbage bin, where Adorebox can put what ever they don't need!!! I really hope AdoreBox will change their attitude!! In other case I won't buy this boxes anymore!!!


You May Also Like

26 comments