Review:: Bioderma Sensibio Light Soothing Cream

by - Tuesday, October 09, 2012

Pēc vakardienas vilšanās (lielā daļa cilvēku zin ar ko..) šodien nemaz nebija vēlēšanas rakstīt kaut ko blogā.. Bet nu besis nedaudz ir pārgājis un es ceru ka viss nokārtosies. Pie kam manā dzīvē pēdējā laikā notiek ne visai labas lietas, protams ka tas viss atstāj savu iespaidu..


Well, I'm not in a mood to write reviews for beauty products right now. It's so much (not really good is going on in my life, I really hate this year's events so far..). But I hope it will not last for ever.. I will survive!!!


Bet nu pietiek ar slikto!!!
Enough with bad things!!!
Šodien rakstīšu atsauksmi par manu dienas un nakts krēmu Bioderma Sensibio Light Soothing Cream. Atklāju to pēc kādas guru atsauksmes Youtub'ā. Tieši tajā laikā bija atlaide aptiekās Bioderma Sensibio līnijai, izdomāju pamēģināt. Man nepatīk jebkāda smarža sejas kosmētiskajos līdzekļos. Tāpēc biju priecīga uzzināt ka šī līnija ir izstrādāta tādiem cilvēkiem kā es un smaržas tai nav. Uzklājas tas ļoti viegli, pēc lietošanas uz sejas nav "plēves" sajūtas. Krēmam ir vieglā tekstūra, kas ļoti ātri iesūcas. Pavasara/rudens sezonā tas mitrina ādu ļoti labi, tomēr ziemas laikā man ir nepieciešams vairāk mitrinošs krēms, jo āda man paliek ļoti sausa. Lietoju to kopš aprīļa un pagaidām neplānoju to mainīt uz kādu citu krēmu.
Iesāku to pamēģināt meitenēm ar sauso ādu. Labs produkts savā cenu kategorijā.


Today's review is about Bioderma Sensibio Light Soothing Cream. Found this cream in after one blogger's review. That month it was Bioderma discount month in drugstores, so I bought this cream. I really like that this cream has no scent in it and it is for sensitive skin, which I own. Using it as my day and night moisturizer. It applies really smoothly, it is non-greasy and sinks into the skin fast. This one is good for Spring/Fall season, but as my skin becomes dryer, I need another more moisturizer cream in winter. 
If you have dry and sensitive skin, you really should give a try to this cream!


Cena/Price :: Cenu es neatceros, jo parasti pērku Bioderma aptiekās, kad ir akcijas.
Price I don't remember, I'm buying Bioderma only with discounts..

Starp citu, Benu aptiekā oktobris ir Bioderma mēnesis, atlaide ar klienta karti ir 20%.


You May Also Like

6 comments