Troya's Collection:: My Nail Polishes. Part 2 - Reds and Purples

by - Friday, September 21, 2012

Vakardien aizbraucam kopā ar vīru sēņot, pēc tam aizbraucu pie saviem vecākiem, vakarā izdomājam, ka jābrauc uz nakts tirgu pēc dārzeņiem. Rezultātā biju mājās tikai ap 10 vakarā. Sanāca diena bez interneta :D. Tāpēc vakardien tā arī nebija neviena raksta. Bet šodien labošos :))). 
Šodien ir laiks parādīt pārējo nagu laku kolekcijas daļu.
Sākšu ar sarkano laku kolekciju
 
Yesterday it was a really busy day for me, that's why there was nothing posted. But today I have some time for my blog. 
I will show the other part of my nail polish collection.
China Glaze Ruby Pumps nagu laka ir manā mīļākā nagu laka. Man liekas tā ir vienīga, kurā es savus nadziņus pārkrāsojusi vairākās reizēs.

China Glaze Ruby Pumps is the most beautiful color in my collection. This is one nail polish, in which I've painted my nails more than once.Viena nagu laka manā kolekcijā ir magnētiskā nagu laka no China Glaze Magnetix - Instant Chemistry. Ļoti gribējās iegūt savā īpašumā magnētisko nagu laku, bet man laikam rokas aug nāk no nepareizas vietas :D, izmantojot magnētu, laka neizskatās kā velētos. Un turas uz nagiem ne tik ilgi, kā pārējas CG nagu lakas. Ir viens milzīgs pluss China Glaze magnētiskai kolekcijai - magnēts ir nopērkams atsevišķi, maksā tik pat kā nagu laka, bet katru reizi pērkot magnētisko nagu laku nav jāmaksā par magnētu. Vienu reizi nopirki un viss. :)

In my collection there is one nail polish from China Glaze from magnetic collection. This nail polish is China Glaze Magnetix Instant Chemistry. I really wanted this nail polish, but I'm not used to use magnet, so I couldn't get such color as I wanted.. And it chipped from nails really quickly. The big advantage is that you have to buy magnet separately. You are paying for it only once. And it is not increasing the price of the nail polish.

Un pēdējie varoņi ir cracker tipa nagu lakas, jeb nagu lakas ar grafiti efektu. Man ir divas nagu lakas - pelēkā - Cracked Concrete un melnā - Black Mesh.

And last but not least, I have two nail polishes from Crackle Glaze collection - China Glaze Cracked Concrete and China Glaze Black Mesh.Un man vēl ir divas parastas virskārtas - Sally Hansen Double Duty, kuru var izmantot gan kā bāzi, gan kā virskārtu. Parasti izmantoju tikai kā virskārtu. Otrā ir China Glaze French Bliss Non Yellowing Top Coat. Īpašas starpības starp tiem es nejūtu, lietoju abas.
Nagu lakas China Glaze pērku veikalos Oniks Beta. Essie nagu lakas ir pirktās Beauty Expo izstādē, bet arī ir nopērkamās Salon Line veikalā Maskavas ielā 12 (bet cena ir ļoti kodīgā!!!). Zoya nagu lakas arī ir pieejamās Salone Line veikalā. 
Ja kāds zin, kur Rīgā tos vēl var iegādāties, ierakstiet komentārā ;).


And I have two top coats - Sally Hansen Double Duty (which also can be used as a base) and China Glaze French Bliss Non Yellowing Top Coat. I'm using both of Top coats, I like both of them.

Un tas ir viss :). 

And that's it :).

Paldies par veltīto laiku!
Thank you for your time!You May Also Like

6 comments