Troya's Collection:: My Nail Polishes. Part 1 - Blues and Greens

by - Tuesday, September 18, 2012

Sveiks visiem!/Hi EveryOne!


Šodienas raksts ir par manu nagu laku kolekciju un arī paradīšu kā un kur tie ir uzglabāti.
Rādīšu kolekciju pa daļām. Šoreiz paradīšu zaļus un gaiši zilus. Mana laku kolekcija nav liela un lielākoties tie ir China Glaze nagu lakas. Mēģināju daudz un dažādus, bet šie man ir vislabākie - nav problēmu ar uzklāšanu, var uzlakot vienu kārtu un ar to ir pilnīgi pietiekami. Ar uzkrāsotiem nadziņiem varu staigāt nepārkrāsojot vairāk kā nedēļu (man ir mākslīgi nadziņi, uz tiem nagu lakas turas ilgāk). Ja taisu pedikīru, tad uz kāju nadziņiem laka turas ap mēnesi.


Today's post is about my nail polish collection and storage. 
I will show the collection in parts. In this post I will show some greens and blues. My collection is not big and mostly nail polishes I have is from China Glaze. I just love this nail polishes. It is easy to apply, sometimes it's enough only layer nails once. And this nail polishes I wear for the longest time, they don't chip..


Kopā man ir 19 nagu lakas, 2 no tiem ir tā saucamie "cracker" tipa virskārtas un viena ir magnētiskā nagu laka. Vēl kolekcijā ir dažas Essie nagu lakas (nepatika vispār), Zoya (neesmu vēl mēģinājusi, kaut laka man ir ap mēnesi) un Jessica (otrā labākā laka pēc China Glaze lakām).

I have 19 nail polishes, 2 from them are cracker type polishes and one nail polish is magnetic. In collection there are some Essie polishes (which I didn't like at all), Zoya nail polish (haven't tried this one yet) and Jessica nail polish.


Sāksim ar glabāšanu, visas nagu lakas man ir nolikti Lancome kosmētiskajā keisā. Vietas tajā pietiks ap 40 nagu lakām, tā kā man vēl ir kur augt :).

Firstly I will show where I store all nail polishes.It's Lancome hard cosmetic case. I have place for 20 more nail polishes in there.

Un tagad parādīšu dažas nagu lakas.
And now, some polishes from the collection on nail displays.


Paldies par veltīto laiku!
Thank you for your time!You May Also Like

6 comments