Troya's Collection:: My Makeup Brushes. Part 1 – Make Up For Ever

by - Wednesday, August 22, 2012

Let's begin with explanation – I am not a make up artist, I just love the make up and all about it. And I've had some lessons in make up school for myself.

Sāksim ar paskaidrojumu – es neesmu vizažists, man vienkārši patīk make up un viss, kas ar to saistīts. Un es mācījos make up skolā lai iemācītos pareizi lietot kosmētiku.


As a person, who is trying make up and searching for a better solutions, I have tried some producers brushes like MAC, Make up for Ever, Inglot and Sigma. Today's post is about Make up for Ever brushes. My MUFE collection consists of 11 brushes, big part of them I'm using everyday.


Tā kā es vienmēr meklēju ko jaunu un labāko, testēju produktus, man ir dažu ražotāju otas to starp MAC, Make up for Ever, Inglot and Sigma. Šodienas raksts ir par Make up for Ever otam. Kolekcija sastāv no 11 otām, lielāko daļu no tiem es izmantoju ikdienā.

Eyeliner Brushes/Acu lainera otas:

Eyeliner brush with metal capusing it everyday for applying fluidline gel liner/ lietoju to katru dienu uzklājot MAC acu laineri.
Eyeliner Brush 0Sthe best brush ever for applying eyeliner cake/ labākā ota lai uzklātu acu laineri Cake.
Eyeliner Brush 2Sto create wing on your lashes becomes more easily with this brush/ labākā ota lai uzzīmētu bultu.

Eyeshadow Brushes/Acu ēnu otas
Eye Shadow Brush 16S - is perfect for applying powder shadows. It is essential for fine, transparent eyeshadow blending/ Šī ota ir lai uzklātu puderveida acu ēnas un lai tos “sajauktu”.
Eye Shadow Brush 3S, Eye Shadow Brush 5S - These two brushes are perfect for applying powder shadows/Šīs otas ir piemērotas lai uzklātu acu ēnas uz visu plākstiņu.

Eyebrow, eyelash brushes/Uzacu, skropstu otas:
Eyebrow Brushused for the correction of eyebrow shape/Koriģē uzacu formu. Ar otu var uzklāt gan šķidros un krēmveida produktus, gan arī pūderveida.
Eyelash Brush, Eyelash Comb Brush


Mini Fan Brush 45Nif you have any fall outs when appling your make up this brush will help you to brush it away/ ja gadās, ka acu ēnas birst kad uzklājat make up'u, tad šī ota palīdzes to novākt.


HD Brush 25N is made for applying primer, foundation or cream blusher/ ši ota ir domāta tonāla, praimera, vai citu krēmveida produktu uzklāšanai.

All of the brushes with S letter on the end of the name are with natural bristles, with N letter – synthetic.

Visas otas ar S burtu nosaukuma beigās ir ar naturalām sariņām, ar N burtu – sintetiskās.

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!You May Also Like

5 comments