Troya's Collection:: My Makeup Brushes. Part 2 – MAC.

by - Thursday, August 23, 2012

Šodien būs īss raksts par MAC otām..
Tā kā pie mums MAC nevar nopirkt, divas no tām es pasūtīju no ebay un nevaru zināt vai tās ir oriģinālās otas. MAC 239 ir atvedīs vīrs no komandējuma. Parasti, kad esmu Igaunijā un ir iespēja iegādāties MAC otas, es izvēlos labāk nopirkt kosmētiku nevis otas.

Today will be small post about my MAC brushes..
Where I live, there are no MAC counter. To buy MAC brushes or make up I need to go to other country.. And when I have such opportunity I prefer to buy make up but not the brushes.
So, two brushes I bought online and I don't even know if they are authentic. MAC 239 my husband bought me while he was in a business trip.


MAC 239 mana mīļākā ota, ar to var uzklāt gan acu ēnas uz visa plakstiņā, gan var sajaukt ēnas ar to. Ļoti maiga otiņa. 

MAC 239 is my favorite of brushes I own. You can apply eyeshadow to the eyelid or to blend the color out. This brush is so soft.

MAC 210 acu lainera ota. Pirku kad mācījos zīmēt bultu. Domāju ka man nav otas, tāpēc nesanāk zīmēt bultu. Izrādās šķības rokas :). Otai ir ļoti plāns rokturis un lietot to nav ērti.

MAC 210 eyeliner brush. This brush has really thin handle, so it is not convenient to use.

MAC 316 lūpu krāsu ota. Otiņa ar metālā vāciņu. Ļoti ērti paņemt to līdzi, bet pēc lūpu krāsu izmantošanas, to ir ļoti grūti izmazgāt, pat lietojot otu tīrītāju.Parasti izmantoju šo otu lai uzklātu lūpu balzāmu kas ir bundžiņā.

MAC 316 brush for lipstick with metal cap. Really good brush to keep it in your purse. But after appling lipstick this brush is really hard to wash even with brush cleanser. Mostly I'm using this brush to apply lip balm if it's in a pot.

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!
You May Also Like

2 comments