Let's talk about Maybelline. Again :)

by - Sunday, August 26, 2012

Man ir daži jaunumi ko parādīt no Maybelline. Atsauksmes par katru produktu rakstīšu kad izmēģināšu uz sevis un kad būs vairāk brīva laika.

I have some products from Maybelline to show you guys! Review on each product will follow when I will have more free time and I'll test all products..

Paskatīsimies, kas man ir!
So, let's see what I've got!1. Maybelline Dream Terra Sun Bronzing Powder (01S)– šo bronzeri pārdošanā pie mums neatradu.. Interesants iepakojums, bet smaržo ļoti stipri. Man liekas, ka smaržo kā Pampers salvetes, vīrs pateica ka smaržo kā mūsu Dzintara Niveja krēms. Dizains ir labs (it īpaši tādām cilvēkam kā es, kuram patīk leoparda prints visur :)). Izskatās ka produkts ir ar matējošo finišu, bet uz bildēm ir redzams nedaudz spīdumu.

1. Maybelline Dream Terra Sun Bronzing Powder (01S) – this bronzer is not sold in Latvia, at least I couldn't find it in shops. The packaging is really interesting. As a person, who likes leopard design, I really like the idea. But it smells really strong for me, smells like Pampers baby wipes :). Feels like this product has a matte finish, but on pictures I can see a bit of shimmer.

2. Nākamie divi ir Color Tattoo 24 Hr Eyeshadow – 35 On and on Bronze (bronzas krāsā ar nelielu spīdumu daudzumu) un 55 Immortal Charcoal (asfalta krāsa ar maziem spīdumiem). 
 
2. I have another 2 Color Tattoo 24 Hr Eyeshadow – 35 On and on Bronze and 55 Immortal Charcoal.These two are amazing colors will a bit shimmer. 
 
3. Maybelline Coloramma nagu laka krāsā 155 – jaunā dizaina nagu laka sarkan-oranža krāsā. Tā kā man ir pieaudzēti nadziņi, lietoju nagu lakas tikai uz kājām. Mēģināšu nākamreiz uzkrāsot savus nadziņus, paskatīsimies kā tās turēsies.

3. Maybelline Coloramma nail polish in color 155 is an reddish orange color nail polish. I'm not using nail polishes on my finger nails. I will try this one next time I'll color my toes.

4. Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 01 Intense Black – jauns produkts, kas vēl nav pārdošanā veikalos. Bet tā kā stendi jau ir parādījušies, drīzumā jau būs pieejami visiem ;). Es ikdiena zīmēju bultas ar savu MAC gel liner, tā kā man ir ļoti interesanti salīdzināt šos divus. Šīm produktam komplektā ir laineru ota, diezgan labā, pērkot laineri nav jādomā par ota iegādi.

4. Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24H 01 Intense Black – new product from Maybelline, is not sold in Latvia yet, but I saw in one shop advertisement display, so it will be available really soon. I'm using MAC gel liners everyday, so for me it is really interesting to compare these two liners. It is sold with a quite good brush.

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!
You May Also Like

14 comments