Haul: make up and hair/Iepirkšanās: līdzekļi matiem un kosmētika

by - Thursday, August 30, 2012

Sveiks visiem!/Hello EveryOne ;)!

Šodienas postā parādīšu savus šodienas pirkumus. Vispār man vajadzēja tikai nomainīt The Body Shop klienta karti. Bet es vēl iegāju Poetica, kur ir atvestas jaunās kolekcijas. 
 

Today's post is about my today's shopping tour.. Well, I just needed to change The Body shop Loyalty card.. But I went to Make up For Ever counter, 'cause I knew there are available new fall collections..


Mani šodienas pirkumi/Here is what I've bought today:
1. iegāju Poetica lai nopirktu sev jaunu kosmētikas somiņu priekš zīmuļiem. Kad pateicu savam vīram, ka grasos to izdarīt, viņš man pateica, ka “Kādam ir ļoti daudz zīmuļu”.. :). Es gan neteiktu ka ir daudz, bet vienā kosmētikas somiņā tie vairs visi neietilpst (man mazā somiņa no The Body Shop).
1. I went to MUFE counter, where I've bought small pencil pouch. I wanted it for a long time.. When I told my hubby I was going to buy this pouch, he told me I have too much pencils :).
2. Pēc tam es ieraudzīju jaunu lūpu krāsu kolekciju Aqua Rouge, nopirku krāsā Nr. 4. Tas ir lūpu krāsa vienā pusē, otrajā pusē ir lūpu spīdums. Pēc teikta reklāmā, šai lūpu krāsai jābūt ļoti noturīgai ilgu laiku.
2. I've bought lipstick from the new collection - Aqua Rouge Nr. 4. This is a li[stick on the one side and a lip gloss on the other. Supposed to be really long wearing lipstick.
3. nopirku arī Aqua brow kit – uzacu krāsu komplekts ar divām miniatūrām otiņām.
3. the next purchase is Aqua brow kit – love the packaging, but the pricing is not the best..
4. The Body Shop Vineyard Peach Showe gel – dušas želeja. Nopirku lai iegūtu jauno klienta karti. Ļoti patika smarža šai dušas želejai.
4. The Body Shop Vineyard Peach Showe gel – loved the smell of it.

5. Un pedējā pietura bija Frizieru serviss, kur nopirku Paul Mitchell šampūnu – Paul Mitchell Super Strong Daily Shampoo. Diezgan ilgi lietoju šampūnu Paul Mitchell no līnijas priekš krāsotiem matiem, tagad izdomāju ka ir laiks izmēģināt ko jaunu.

5. The last, but not least, what I bought is Paul Mitchell Super Strong Daily Shampoo. I've used Paul Mitchell Shampoo for colored hair for a long time, so I decided to try something new.

Svatčus un atsauksmes uzrakstīšu pēc kāda laiciņa.. Tagad man ir tik daudz produktu ko ir jātestē.. Jāsāk pirkt mazāk kosmētiku..
Swatches and reviews for all product will follow after I will use them for a while.

Paldies ka izlasījāt!
Thank you for your time!You May Also Like

3 comments